ALL ORDERS ARE BAKED AND DELIVERED NEXT DAY! CASH ON DELIVERY. NO BAKING ON WEDNESDAY OR SUNDAY

Collection: Products

37 products
  • Apple Cake
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cinnamon Walnut Raisin Rolls
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baguettes
    Regular price
    from $2.50
    Sale price
    from $2.50
    Regular price
    $2.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Cake
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Cake
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Babka
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Babka
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Bread
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Rolls
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Walnut Raisin Bread
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Bread
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Babka
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghallah Bread
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gluten Free Bread (Rice, Corn & Yuca)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hamburger Buns
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Homemade Jam Bread
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Cake
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maracuya Cake
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Ghallah
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Sourdough Bread
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onion Bread
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Cake
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pita Bread
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza - Hawaiian
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza - Margarita
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza - Pepperoni
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza - Prosciutto
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza - Vegetarian
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rosemary Bread
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sourdough Bread
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Buns with Anise Seeds
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Wheat Bread with Chia Seeds
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Wheat Bread with Oats & Raisins
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Wheat Bread with Sesame & Flax
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Wheat Rye Bread
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out